State Football

State Football

CRB
Alagoano
ASA
Coruripe
CE Olhodaguense
CE Olhodaguense
Coruripe
Dimensao Saude
Dimensao Saude
Clube Sociedade Esportiva
Santa Rita
Murici
Clube Sociedade Esportiva
Santa Rita
Murici
Vitoria
Juazeirense
Bahia
Juazeirense
Bahia de Feira
Bahia De Feira
Jequié
Fluminense de Feira
Fluminense de Feira
EC Jacuipense
Jequie
Jacobina
EC Jacuipense
Atlantico EC
Vitoria da Conquista
Atlantico EC
Jacobina
Sobradinho EC
Ceilandia
Gama
Gama
Brasiliense
Ceilandia
Sobradinho EC
Paracatu FC
Real FC
Real Brazil
Paracatu FC
Paranoa EC
Luziania
Bosque Formosa EC
Bolamense
Bosque Formosa EC
Bolamense
Brasiliense
Luziânia
Santa Maria
Santa Maria
Paranoa EC
Samambaia
Samambaia
Bangu
Flamengo RJ
Nova Iguaçu
Vasco
Volta Redonda
Boavista
Botafogo RJ
Fluminense
Madureira
Portuguesa RJ
Resende
America RJ
Bonsucesso FC
Bonsucesso
Goytacaz
Goytacaz
Chapecoense-SC
Figueirense
Brusque
Atletico Tubarao
Criciuma
Joinville
Concordia Atletico
Hercilio Luz
Avai
Brusque
Inter de Lages
Hercilio Luz
Inter de Lages
Concordia Atletico
Atletico Tubarao
Floresta
Fortaleza
Ferroviário
Ceará
Iguatu
Iguatu
Ferroviario
Uniclinic Atletico Clube
Floresta
AE Tiradentes
Uniclinic Atletico Clube
Horizonte
Horizonte
Guarani de Juazeiro
Guarani de Juazeiro
AE Tiradentes
Maranguape
Maranguape
Brazil de Pelotas
SER Caxias
Internacional
EC São José
EC Sao Jose
Veranópolis
Veranopolis
Gremio
Avenida
São Luiz
Cruzeiro RS
Sao Luiz
Avenida
Juventude
Sao Paulo RG
Novo Hamburgo
Novo Hamburgo
Cruzeiro RS
Sao Paulo RG
Goias
Vila Nova FC
Aparecidense
Aparecidense
Anapolina
Anapolina
Iporá
Ipora
Gremio Anapolis
Gremio Anapolis
Esporte Clube Rio Verde
Atletico GO
Itumbiara
Itumbiara
Anapolis FC
Anapolis FC
Esporte Clube Rio Verde
Moto Club MA
Imperatriz
Maranhão
Sao Jose MA
Maranhao
Imperatriz
Sampaio Correa
EC Cordino
EC Cordino
Sao Jose MA
Santa Quiteria
Santa Quiteria
Bacabal
Bacabal
Cuiabá Esporte
Sinop
Luverdense
Sinop
Operario MT
Operário-MT
União Rondonópolis
Acao
Uniao Rondonopolis
Mixto
Pocone MT
Operario LTDA
Araguaia
Acao
Dom Bosco
Mixto
Dom Bosco
Araguaia
Pocone MT
Cruzeiro
America MG
Atletico-MG
Uniao Recreativa dos Trabalhador
Caldense
Uberlândia
Tupi
Tombense
Uniao Recreativa dos Trabalhador
Boa
Patrocinense
Caldense
Patrocinense
Villa Nova AC
Democrata GV
Democrata GV
Uberlandia
Bragantino PA
Paysandu PA
Bragantino PA
Independente PA
Independente PA
Aguia De Maraba
Cameta
Cametá
Remo
Sao Raimundo PA
Sao Raimundo PA
Castanhal EC
Paragominas FC
Paragominas
Castanhal EC
Parauapebas
Parauapebas FC
Campinense
Campinense
Nacional de Patos
Botafogo PB
Sousa
Nacional de Patos
Sousa
Auto Esporte
Auto Esporte
Treze PB
Treze
Centro Sportivo Paraibano
Centro Sportivo Paraibano
Gremio Recreativo Serrano
Gremio Recreativo Serrano
Atletico Cajazeirense
Atletico Cajazeirense
Desportiva Guarabira
Desportiva Guarabira
Cianorte
Coritiba
FC Cascavel
Foz do Iguacu
Maringa FC
Parana
Atletico-PR
CE Uniao
Londrina
Prudentopolis FC
Rio Branco PR
Toledo CW
Foz do Iguacu
Cascavel
Cianorte
Maringa FC
Rio Branco PR
Toledo CW
CE Uniao
Prudentopolis FC
Corinthians
Ituano
Ituano FC
Bragantino
Linense
Linense
Sao Paulo
Sao Caetano
Ponte Preta
São Caetano
Santo Andre
Santo André
Palmeiras
Novorizontino
Sao Bento
Novorizontino
Ferroviária
Ferroviaria
Santos
Botafogo SP
Red Bull Brasil
Red Bull Brasil
Mirassol
Mirassol
Nautico
Vitoria das Tabocas
Central SC
Sport Recife
Central SC
Salgueiro
Afogados da Ingazeira
Santa Cruz
Vitoria das Tabocas
América PE
America PE
Belo Jardim
Afogados da Ingazeira
Flamengo Arcoverde
Flamengo Arcoverde
Belo Jardim
Pesqueira FC
Pesqueira FC
Piauí
Altos
River AC
River AC
Piaui
Altos
Parnahyba
4 de Julho
4 de Julho
Parnahyba
Flamengo PI
Flamengo PI
ABC
America RN
Santa Cruz RN
Santa Cruz RN
Globo FC
AS Sociedade
AS Sociedade
Globo FC
ACD Potiguar
ACD Potiguar
Forca e Luz
Baraúnas
Baraunas
Força e Luz
Sergipe
Sergipe
AO Itabaiana
AO Itabaiana
Confianca
Olimpico SE
Olimpico SE
Dorense
Sociedade Boca Junior
Lagarto AC
Lagarto AC
Sociedade Boca Junior
Frei Paulistano
Dorense
Frei Paulistano
AD Socorrense
Amadense EC
AD Socorrense
Amadense EC
Operario MS
Operario MS
Uniao/ABC
Comercial MS
Uniao/ABC
Costa Rica EC
Misto-MS
Novoperario
Novoperario FC
Comercial MS
Costa Rica EC
7 de Setembro
Aguia Negra
7 de Setembro
Corumbaense
Corumbaense
Naviraiense
Águia Negra
URSO Mundo Novo
URSO
Operario AC
Operario AM
Operario AC
Alagoano
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
19
16:4
1
1
6
8
2
17
16:4
1
2
5
8
3
12
11:9
4
0
4
8
4
12
9:8
4
0
4
8
5
12
10:11
4
0
4
8
6
6
6:6
2
0
2
4
7
3
3:2
1
0
1
2
8
6
3:6
2
0
2
4
9
10
8:14
4
1
3
8
10
4
2:2
1
1
1
3
11
1
2:3
1
1
0
2
12
9
8:14
3
3
2
8
13
6
5:10
4
3
1
8
14
5
6:15
5
2
1
8
15
0
1:10
3
0
0
3
 
Championship Playoff
 
Relegation

Baiano
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
22
19:9
1
1
7
9
2
10
7:3
0
1
3
4
3
20
21:6
1
2
6
9
4
19
17:10
2
1
6
9
5
4
3:2
0
1
1
2
6
17
13:10
2
2
5
9
7
7
6:5
1
1
2
4
8
4
2:1
0
1
1
2
9
16
12:9
3
1
5
9
10
10
9:9
5
1
3
9
11
10
10:19
5
1
3
9
12
7
6:14
6
1
2
9
13
1
2:5
2
1
0
3
14
1
4:8
3
1
0
4
15
6
8:20
7
0
2
9
16
2
9:18
7
2
0
9
17
1
1:5
3
1
0
4
 
Championship Playoff
 
Relegation

Brasiliense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
10
6:3
0
1
3
4
2
25
21:7
2
1
8
11
3
23
22:11
2
2
7
11
4
9
8:3
1
0
3
4
5
21
18:9
2
3
6
11
6
7
5:1
0
1
2
3
7
20
14:11
3
2
6
11
8
7
4:2
0
1
2
3
9
7
7:5
1
1
2
4
10
18
17:13
3
3
5
11
11
18
14:13
3
3
5
11
12
3
3:4
2
0
1
3
13
14
13:10
1
8
2
11
14
13
11:15
4
4
3
11
15
3
2:3
2
0
1
3
16
3
2:7
3
0
1
4
17
10
8:16
7
1
3
11
18
0
1:2
1
0
0
1
19
3
3:3
0
3
0
3
20
8
13:22
7
2
2
11
21
1
2:6
3
1
0
4
22
6
7:19
7
3
1
11
23
5
7:19
8
2
1
11
24
1
2:7
3
1
0
4
 
Next stage
 
Relegation

Carioca 1. Div. Taca Rio Group Stage (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage

Carioca 1. Div. Taca Rio Group Stage (Group C)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0

Carioca 2nd Stage Relegation Group
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
4
3:2
0
1
1
2
2
3
5:3
1
0
1
2
3
0
0:0
0
0
0
0
4
2
3:3
0
2
0
2
5
0
0:0
0
0
0
0
6
1
3:6
1
1
0
2
 
Relegation

Carioca Taca Rio Group Stage (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage

Carioca Taca Rio Group Stage (Group C)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0

Catarinense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
41
25:8
1
5
12
18
2
36
24:14
2
6
10
18
3
7
7:6
2
1
2
5
4
26
26:21
6
5
7
18
5
26
20:18
6
5
7
18
6
24
20:21
8
3
7
18
7
6
7:9
3
0
2
5
8
7
4:4
2
1
2
5
9
24
22:21
6
6
6
18
10
20
20:23
6
8
4
18
11
6
4:9
3
0
2
5
12
17
16:23
9
5
4
18
13
17
18:27
9
5
4
18
14
13
19:34
11
4
3
18
15
3
7:7
3
0
1
4
 
Next stage
 
Relegation

Cearense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
8
7:4
0
2
2
4
2
21
22:9
2
0
7
9
3
11
11:7
1
2
3
6
4
19
22:11
2
1
6
9
5
18
14:8
1
3
5
9
6
11
8:6
1
2
3
6
7
17
15:11
2
2
5
9
8
15
12:12
2
3
4
9
9
13
13:12
2
4
3
9
10
5
9:8
2
2
1
5
11
7
6:8
2
1
2
5
12
7
7:11
3
1
2
6
13
11
12:16
4
2
3
9
14
6
12:22
7
0
2
9
15
6
10:12
3
0
2
5
16
5
13:18
6
2
1
9
17
1
0:10
5
1
0
6
18
1
3:19
8
1
0
9
 
Next stage
 
Relegation

Cearense 1st Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
21
22:9
2
0
7
9
3
19
22:11
2
1
6
9
4
0
0:0
0
0
0
0
5
18
14:8
1
3
5
9
6
0
0:0
0
0
0
0
7
17
15:11
2
2
5
9
8
15
12:12
2
3
4
9
9
0
0:0
0
0
0
0
10
13
13:12
2
4
3
9
11
0
0:0
0
0
0
0
12
11
12:16
4
2
3
9
13
0
0:0
0
0
0
0
14
6
12:22
7
0
2
9
15
5
13:18
6
2
1
9
16
0
0:0
0
0
0
0
17
0
0:0
0
0
0
0
18
1
3:19
8
1
0
9
 
Next stage
 
Relegation

Cearense 2nd Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
11
11:5
0
2
3
5
2
10
6:2
1
1
3
5
3
10
6:3
1
1
3
5
4
5
2:3
2
2
1
5
5
2
5:10
3
2
0
5
6
2
3:10
3
2
0
5
 
Next stage

Gaucho
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
21
13:7
2
3
6
11
2
20
16:9
1
5
5
11
3
18
16:6
3
3
5
11
4
10
9:7
1
1
3
5
5
17
13:16
4
2
5
11
6
7
4:3
2
1
2
5
7
17
9:5
2
5
4
11
8
16
17:16
5
1
5
11
9
15
11:12
2
6
3
11
10
6
4:4
1
3
1
5
11
7
4:4
2
1
2
5
12
14
12:10
3
5
3
11
13
5
7:10
2
2
1
5
14
13
14:17
4
4
3
11
15
4
3:6
3
1
1
5
16
10
8:17
5
4
2
11
17
2
2:9
3
2
0
5
18
9
7:13
6
3
2
11
19
6
4:12
7
3
1
11
 
Championship Playoff
 
Relegation

Goiano
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
27
22:11
3
3
8
14
2
24
15:13
2
6
6
14
3
23
21:12
3
5
6
14
4
7
5:4
1
1
2
4
5
22
18:12
4
4
6
14
6
11
8:3
1
2
3
6
7
9
7:5
1
3
2
6
8
22
21:12
2
7
5
14
9
19
12:14
5
4
5
14
10
8
4:5
2
2
2
6
11
4
4:12
4
1
1
6
12
18
13:14
4
6
4
14
13
4
4:12
4
1
1
6
14
13
11:23
9
1
4
14
15
13
14:17
7
4
3
14
16
3
4:7
3
3
0
6
17
7
9:28
9
4
1
14
 
Next stage
 
Relegation

Goiano (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
27
22:11
3
3
8
14
2
22
18:12
4
4
6
14
3
22
21:12
2
7
5
14
4
18
13:14
4
6
4
14
5
7
9:28
9
4
1
14
 
Next stage
 
Relegation

Goiano (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
24
15:13
2
6
6
14
2
23
21:12
3
5
6
14
3
19
12:14
5
4
5
14
4
13
11:23
9
1
4
14
5
13
14:17
7
4
3
14

Maranhense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
15
17:10
0
3
4
7
2
13
12:8
2
1
4
7
3
5
4:3
0
2
1
3
4
11
11:10
2
2
3
7
5
11
7:6
2
2
3
7
6
4
5:5
1
1
1
3
7
10
10:7
3
1
3
7
8
4
3:3
1
1
1
3
9
9
9:9
2
3
2
7
10
4
5:7
1
1
1
3
11
5
7:16
4
2
1
7
12
2
1:1
0
2
0
2
13
0
1:6
3
0
0
3
14
3
2:9
6
0
1
7
 
Championship Playoff
 
Relegation

Matogrossense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
25
18:6
0
1
8
9
2
19
14:7
2
1
6
9
3
17
17:11
2
2
5
9
4
10
7:5
1
1
3
5
5
7
5:4
1
1
2
4
6
15
16:9
2
3
4
9
7
9
6:11
4
3
2
9
8
6
6:10
3
0
2
5
9
5
4:6
1
2
1
4
10
6
10:15
7
0
2
9
11
4
6:7
2
1
1
4
12
1
2:3
1
1
0
2
13
2
8:22
7
2
0
9
14
1
12:15
4
1
4
9
15
4
5:7
2
1
1
4
16
0
1:4
3
0
0
3
17
-2
15:12
3
2
4
9
18
1
4:9
4
1
0
5
19
-24
11:19
5
3
1
9
 
Championship Playoff
 
Relegation

Mineiro
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
29
20:2
0
2
9
11
2
21
14:8
2
3
6
11
3
18
14:7
3
3
5
11
5
5
2:1
0
2
1
3
6
6
7:8
2
0
2
4
7
16
19:16
5
1
5
11
8
15
8:7
4
3
4
11
9
15
12:13
4
3
4
11
10
14
5:9
5
2
4
11
11
13
13:14
4
4
3
11
12
13
9:12
4
4
3
11
13
6
7:7
1
3
1
5
14
11
12:16
6
2
3
11
15
10
12:25
7
1
3
11
16
4
4:8
3
1
1
5
17
9
9:18
8
0
3
11
 
Championship Playoff
 
Relegation

Mineiro I
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
6
0
0:0
0
0
0
0
7
0
0:0
0
0
0
0
8
0
0:0
0
0
0
0
9
0
0:0
0
0
0
0
10
0
0:0
0
0
0
0
12
0
0:0
0
0
0
0
 
Championship Playoff
 
Relegation

Paraense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0

Paraense (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
20
17:8
2
2
6
10
2
19
17:15
3
1
6
10
3
9
9:9
2
0
3
5
4
12
8:4
0
3
3
6
5
13
12:14
3
4
3
10
6
11
7:14
5
2
3
10
7
4
10:18
6
4
0
10
8
2
4:7
2
2
0
4
 
Next stage
 
Relegation

Paraense (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
22
17:9
2
1
7
10
2
16
15:12
4
1
5
10
3
7
10:8
2
1
2
5
4
13
16:17
5
1
4
10
5
6
7:7
2
3
1
6
6
11
12:12
3
5
2
10
7
4
4:7
3
1
1
5
8
8
9:13
4
5
1
10
9
5
4:6
2
2
1
5

Paraibano (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
23
17:3
1
2
7
10
2
12
10:1
0
0
4
4
3
13
7:3
1
1
4
6
4
22
27:11
0
4
6
10
5
20
12:6
2
2
6
10
6
19
9:6
3
1
6
10
7
8
5:5
2
2
2
6
8
0
4:10
6
0
0
6
9
3
8:15
7
3
0
10
 
Next stage
 
Relegation Playoff

Paraibano (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
14
10:12
4
2
4
10
2
8
5:4
1
2
2
5
3
13
11:12
3
4
3
10
4
8
5:6
2
2
2
6
5
7
5:9
3
1
2
6
6
11
7:13
5
2
3
10
7
8
9:16
6
2
2
10
8
6
5:8
4
0
2
6
9
5
4:20
7
2
1
10
10
4
4:12
4
1
1
6

Paraibano Relegation Group
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
11
10:4
1
2
3
6
2
10
8:4
2
1
3
6
3
8
5:4
2
2
2
6
4
4
3:14
4
1
1
6
 
Relegation

Paranaense (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
6
0
0:0
0
0
0
0

Paranaense (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
0
0:0
0
0
0
0
3
0
0:0
0
0
0
0
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
6
0
0:0
0
0
0
0
 
Championship Playoff
 
Relegation

Paranaense 1st Group Stage (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
12
6:3
0
3
3
6
2
8
5:3
0
2
2
4
3
7
6:3
1
1
2
4
4
11
8:3
1
2
3
6
5
6
6:4
0
3
1
4
6
10
8:5
2
1
3
6
7
10
8:5
0
4
2
6
8
4
4:5
2
1
1
4
9
8
6:6
2
2
2
6
10
5
5:8
3
2
1
6
 
Next stage

Paranaense 1st Group Stage (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
14
7:1
0
2
4
6
2
7
9:8
1
4
1
6
3
6
7:9
2
3
1
6
4
5
3:4
1
2
1
4
5
5
3:7
3
2
1
6
6
3
2:6
3
0
1
4
7
3
2:8
5
0
1
6
8
3
6:7
1
3
0
4
9
2
1:4
2
2
0
4
10
3
2:8
3
3
0
6
 
Next stage

Paranaense 2nd Group Stage Grp. A
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
13
9:3
0
1
4
5
2
0
0:0
0
0
0
0
3
9
8:4
2
0
3
5
4
9
9:6
2
0
3
5
5
0
0:0
0
0
0
0
6
0
0:0
0
0
0
0
7
7
7:7
2
1
2
5
8
3
4:10
4
0
1
5
9
0
0:0
0
0
0
0
10
3
3:10
4
0
1
5
 
Next stage

Paranaense 2nd Group Stage Grp. B
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
11
11:3
0
2
3
5
2
8
7:3
1
2
2
5
3
0
0:0
0
0
0
0
4
8
6:5
1
2
2
5
5
0
0:0
0
0
0
0
6
6
7:6
3
0
2
5
7
0
0:0
0
0
0
0
8
5
6:7
2
2
1
5
9
0
0:0
0
0
0
0
10
3
7:20
4
0
1
5
 
Next stage

Paulista (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
20
15:8
3
2
6
11
2
17
13:10
2
5
4
11
3
4
4:2
0
1
1
2
4
15
8:7
3
3
4
10
5
3
2:7
3
0
1
4
6
9
12:19
6
3
2
11

Paulista (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
14
9:8
4
2
4
10
2
13
7:13
5
1
4
10
3
10
6:8
4
4
2
10
4
3
3:8
3
0
1
4
5
8
9:15
5
5
1
11
6
3
3:5
1
3
0
4
 
Next stage

Paulista (Group C)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
20
14:8
2
2
6
10
2
17
15:15
4
2
5
11
3
14
8:7
3
5
3
11
4
7
5:5
2
1
2
5
5
2
2:3
1
2
0
3
6
11
11:12
3
5
2
10

Paulista (Group D)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
18
16:10
3
3
5
11
2
15
9:9
3
3
4
10
3
5
4:4
1
2
1
4
4
12
9:8
2
6
2
10
5
11
8:12
4
5
2
11
6
1
1:5
2
1
0
3
 
Next stage

Paulista A1 (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
23
17:8
3
2
7
12
2
17
9:8
3
5
4
12
3
0
0:0
0
0
0
0
4
17
13:13
3
5
4
12
5
0
0:0
0
0
0
0
6
10
13:20
6
4
2
12

Paulista A1 (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
17
12:11
5
2
5
12
2
15
8:14
5
3
4
12
3
0
0:0
0
0
0
0
4
12
6:8
4
6
2
12
5
0
0:0
0
0
0
0
6
8
11:18
6
5
1
12
 
Next stage

Paulista A1 (Group C)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
26
19:8
2
2
8
12
3
0
0:0
0
0
0
0
4
20
18:17
4
2
6
12
5
17
11:8
3
5
4
12
6
13
11:12
3
7
2
12

Paulista A1 (Group D)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
18
17:13
4
3
5
12
2
0
0:0
0
0
0
0
3
16
9:11
4
4
4
12
4
13
10:11
3
7
2
12
5
0
0:0
0
0
0
0
6
12
9:13
4
6
2
12

Paulista A1 Trophy Interior (Group A)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
6
5:3
1
0
2
3
2
4
6:5
1
1
1
3
3
4
5:5
1
1
1
3

Paulista A1 Trophy Interior (Group B)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
6
5:3
1
0
2
3
2
4
4:5
1
1
1
3
3
1
4:8
2
1
0
3
 
Next stage

Pernambucano
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
19
17:10
1
4
5
10
2
9
9:5
0
3
2
5
3
19
13:6
1
4
5
10
4
17
13:6
1
5
4
10
5
10
7:3
0
4
2
6
6
14
9:11
2
5
3
10
7
6
5:6
1
3
1
5
8
13
9:9
1
7
2
10
9
13
14:17
3
4
3
10
10
5
9:11
2
2
1
5
11
12
15:16
4
3
3
10
12
3
2:3
1
3
0
4
13
12
12:13
4
3
3
10
14
3
1:2
1
3
0
4
15
9
7:8
3
6
1
10
16
6
9:15
4
6
0
10
17
2
2:5
2
2
0
4
18
6
5:12
6
3
1
10
 
Championship Playoff
 
Relegation

Piauiense
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
7
5:1
0
1
2
3
2
23
20:6
1
2
7
10
3
6
4:2
1
0
2
3
4
22
13:7
2
1
7
10
5
12
17:18
4
3
3
10
6
5
2:1
0
2
1
3
7
4
3:4
1
1
1
3
8
11
12:13
3
5
2
10
9
2
0:1
1
2
0
3
10
8
7:12
4
5
1
10
11
5
8:21
7
2
1
10
12
0
4:11
4
0
0
4
 
Championship Playoff

Potiguar 1st Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
18
16:4
1
0
6
7
2
18
14:4
1
0
6
7
3
16
13:4
1
1
5
7
4
10
8:3
1
1
3
5
5
9
6:4
2
0
3
5
6
10
8:6
3
1
3
7
7
7
7:5
2
1
2
5
8
9
7:8
4
0
3
7
9
7
4:7
3
1
2
6
10
7
5:9
4
1
2
7
11
3
4:16
6
0
1
7
12
1
0:13
4
1
0
5
13
1
1:17
6
1
0
7
14
0
0:11
5
0
0
5
 
Next stage

Potiguar 2nd Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
19
16:4
0
1
6
7
2
0
0:0
0
0
0
0
3
13
12:8
2
1
4
7
4
10
7:6
1
4
2
7
5
0
0:0
0
0
0
0
6
10
7:7
1
4
2
7
7
8
11:12
3
2
2
7
8
0
0:0
0
0
0
0
9
0
0:0
0
0
0
0
10
8
7:10
3
2
2
7
11
5
6:11
4
2
1
7
12
0
0:0
0
0
0
0
13
3
7:15
6
0
1
7
14
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage

Sergipano 1st Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
6
5:1
0
0
2
2
2
22
15:3
1
1
7
9
3
11
5:1
0
2
3
5
4
16
10:4
1
4
4
9
5
15
12:9
2
3
4
9
6
9
13:7
0
3
2
5
7
15
15:8
0
6
3
9
8
9
5:2
0
3
2
5
9
14
8:8
3
2
4
9
10
8
5:4
1
2
2
5
11
12
9:8
3
3
3
9
12
6
4:6
3
0
2
5
13
4
1:6
3
1
1
5
14
11
7:6
2
5
2
9
15
10
6:10
5
1
3
9
16
1
2:6
3
1
0
4
17
4
5:21
7
1
1
9
18
2
8:18
7
2
0
9
19
1
4:15
4
1
0
5
 
Next stage
 
Relegation

Sergipano 2nd Group Stage
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
11
4:0
0
2
3
5
2
8
7:4
1
2
2
5
3
7
5:5
2
1
2
5
4
7
5:3
0
4
1
5
5
4
6:7
1
4
0
5
6
1
4:12
4
1
0
5
 
Championship Playoff

Sul-Matogrossense Grp. A
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
14
12:7
2
2
4
8
2
4
3:1
0
1
1
2
3
4
4:3
0
1
1
2
4
12
11:10
2
3
3
8
5
8
9:11
2
5
1
8
6
4
5:5
1
1
1
3
7
0
0:0
0
0
0
0
8
7
7:12
3
4
1
8
9
2
3:5
1
2
0
3
10
1
3:4
1
1
0
2
11
-2
11:10
3
2
3
8
 
Next stage

Sul-Matogrossense Grp. B
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
7
6:1
0
1
2
3
2
18
17:5
0
3
5
8
3
16
12:2
0
4
4
8
4
6
4:1
1
0
2
3
5
13
14:8
3
1
4
8
6
0
0:0
0
0
0
0
7
5
6:3
0
2
1
3
8
3
1:8
3
0
1
4
9
5
4:14
5
2
1
8
10
2
3:21
6
2
0
8
11
0
0:3
1
0
0
1
12
1
2:6
2
1
0
3
 
Next stage