Gamma Ethniki

Gamma Ethniki

AE Kalampaki
Kavala
Nestos Chrisoupolis
Alexandros Kilkis
Panserraikos
Apollon Paralimniou
Aetos Orfanou
Orfeas Puma Xanthis
Aspis Xanthi
Ethnikos Alexandroupoli
Aris Avatou
Alexandros Kilkis
Ethnikos Sidirokastro FC
Keravnos Pernis
AE Kalampaki
Keravnos Pernis
Ethnikos Alexandroupoli
Aspis Xanthi
Ethnikos Sidirokastro
Pao Kosmio
Pao Kosmio
Veria
PO Triglia
Anagennisi Giannitsa
Niki Agathias
Aris Palaiochori
Edessaikos
Almopos Aridaia
Elpis Skoutareos
Anagennisi Giannitsa
Makedonikos FC
Agrotikos Asteras
Melithes Melitis
Pao Koufalion
Olympiacos Kyminion
Niki Agathias
Olympiacos Kyminion
Melithes Melitis
Ermis Amyntaio
PO Triglia
Langadas
Pao Koufalion
AO Floriadas
Kronos Argyrades
Thesprotos FC
Acheron Kanalaki
Acheron Kanalaki
Alexandros Kallithea
Makedonikos Foufas
Lefkimmi
Grevena Aerata
Nafpaktiakos Asteras
Kronos Argyrades
Souli Paramythia
Tilikratis Lefkada
Makedonikos Siatista
Alexandros Kallithea
Nafpaktiakos Asteras
Thriamvos Serviana
Souli Paramythia
Makedonikos Siatista
Grevena Aerata
AO Floriadas
Thriamvos Serviana
Achilleas Neokaisareias
Olympiacos Volos
Niki Volou
Asteras Itea
Meteora
Apollon Makrychori
Almyros
Sellana
Meteora
Pierikos
Thiseas Agria
Oikonomos Tsaritsani
Oikonomos Tsaritsani
Achilleas Neokaisareias
Apollon Makrychori
ΑΟ Stylis
Thiseas Agria
Fokikos
Anagennisi Karditsas
ΑΟ Stylis
Ierapetra
Ionikos
Giouchtas FC
Ethnikos Piraeus
Episkopi
Giouchtas
Atromitos Piraeus
AEEK INKA
Atsalenios
AE Neapoleos
Keratsini
Proodeftiki
Ampelokiakos
Ampelokiakos
Palaiochora
Atromitos Piraeus
AEEK INKA
AE Neapoleos
Ialysos
Diagoras Rodos
Palliniakos
Diagoras Vrachnaiika
PAO Vardas
Niki Traganou
Thyella Diastavroseos
Foivos Kremastis
Paniliakos
Panamvrakakikos
Acharnaikos
Niki Traganou
Panegialios
Panamvrakakikos
Palliniakos
Foivos Kremastis
Asteras Amaliada-Panopoulo
Agioi Anargyroi
Egaleo
Aiolikos Mitilini
Ilisiakos Zografou
Haravianos Ilioupolis
Panthiraikos AO
Apollon Eretria
Agioi Anargyroi
Agios Ierotheos
Kallithea
Thyella Kamari
Haravianos Ilioupolis
PAS Korinthos
AO Chalkidas
PAS Korinthos
Thyella Kamari
Apollon Eretria
Aspropyrgos Enosis
AO Ypato
Kalamata
Panargiakos
AE Pellanas Kastoreiou
AO Ypato
Ermionidas-Ermis
Pellanas Kastoreiou
Katastari
Katastari
Asteras Vlahioti
Mandraikos FC
Panarkadikos
Pamisos Messini
Amvrysseas
Mandraikos
Enosi Lerna
Enosi Lerna
Eikosimias
Pamisos Messini
Eikosimias
Gamma Ethniki Grp. 1
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
66
66:9
2
3
21
26
3
65
52:14
1
5
20
26
4
0
0:0
0
0
0
0
5
46
42:24
8
4
14
26
6
45
40:20
7
6
13
26
7
39
44:34
9
6
11
26
8
39
34:25
9
6
11
26
9
0
0:0
0
0
0
0
10
0
0:0
0
0
0
0
11
38
27:22
10
5
11
26
12
37
26:20
7
10
9
26
13
0
0:0
0
0
0
0
14
32
29:28
9
8
9
26
15
29
19:29
11
8
7
26
16
0
0:0
0
0
0
0
17
24
26:51
16
3
7
26
18
20
19:59
18
2
6
26
19
13
12:57
19
4
3
26
20
0
0:0
0
0
0
0
21
13
21:65
19
4
3
26
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 2
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
57
51:15
3
6
17
26
2
55
39:19
5
4
17
26
3
0
0:0
0
0
0
0
4
53
31:11
1
11
14
26
5
52
45:27
4
7
15
26
6
45
45:14
5
9
12
26
7
42
37:18
6
9
11
26
8
5
3:3
1
2
1
4
9
37
31:25
9
7
10
26
10
36
32:30
10
6
10
26
11
34
25:29
10
7
9
26
12
0
0:0
0
0
0
0
13
22
20:39
14
7
5
26
14
22
12:32
14
7
5
26
15
0
0:0
0
0
0
0
16
0
0:0
0
0
0
0
17
18
28:66
18
3
5
26
18
13
20:52
17
7
2
26
19
0
0:0
0
0
0
0
20
13
14:53
19
4
3
26
21
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 3
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
48
28:9
2
9
13
24
3
47
38:13
3
8
13
24
4
0
0:0
0
0
0
0
5
47
37:17
5
5
14
24
6
0
0:0
0
0
0
0
7
42
40:22
6
6
12
24
8
42
43:19
6
6
12
24
9
0
0:0
0
0
0
0
10
40
37:22
6
7
11
24
11
0
0:0
0
0
0
0
12
40
33:20
8
4
12
24
13
39
32:21
9
3
12
24
14
0
0:0
0
0
0
0
15
32
33:29
12
2
10
24
16
0
0:0
0
0
0
0
17
30
29:23
10
6
8
24
18
0
0:0
0
0
0
0
19
22
24:37
14
4
6
24
20
5
9:86
21
2
1
24
21
-7
0:65
22
2
0
24
22
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 4
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
69
64:12
1
3
22
26
3
69
65:11
1
3
22
26
4
44
40:27
6
8
12
26
5
42
40:25
6
9
11
26
6
0
0:0
0
0
0
0
7
36
34:20
8
9
9
26
8
36
33:28
10
6
10
26
9
0
0:0
0
0
0
0
10
35
37:32
9
8
9
26
11
35
31:37
11
5
10
26
12
35
31:34
7
11
8
26
13
0
0:0
0
0
0
0
14
30
32:39
10
9
7
26
15
25
23:38
15
4
7
26
16
24
23:61
16
3
7
26
17
0
0:0
0
0
0
0
18
21
22:42
13
9
4
26
19
-8
7:76
25
1
0
26
20
0
0:0
0
0
0
0
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 5
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
50
43:14
4
5
15
24
2
47
32:11
3
8
13
24
3
3
2:1
0
0
1
1
4
44
32:17
4
8
12
24
5
42
43:23
6
6
12
24
6
40
31:19
4
10
10
24
7
1
1:1
0
1
0
1
8
35
30:23
5
11
8
24
9
34
25:18
6
10
8
24
10
0
1:2
1
0
0
1
11
33
27:30
9
6
9
24
12
29
17:21
9
8
7
24
13
0
0:0
0
0
0
0
14
25
18:27
11
7
6
24
15
20
23:45
14
5
5
24
16
11
19:50
15
8
1
24
17
0
0:2
1
0
0
1
18
10
14:56
18
4
2
24
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 6
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
61
49:7
1
4
19
24
2
54
42:9
2
6
16
24
3
40
36:23
6
7
11
24
4
38
31:18
6
8
10
24
5
37
31:26
7
7
10
24
6
1
1:1
0
1
0
1
7
34
25:20
8
7
9
24
8
1
0:0
0
1
0
1
9
32
32:26
8
8
8
24
10
1
0:0
0
1
0
1
11
31
25:17
9
7
8
24
12
28
25:33
8
10
6
24
13
27
25:36
9
9
6
24
14
21
21:36
11
9
4
24
15
0
0:0
0
0
0
0
16
16
11:36
14
7
3
24
17
3
4:70
21
3
0
24
 
Next stage
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 7
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
3
1:0
0
0
1
1
2
56
42:14
2
2
18
22
3
40
32:18
6
4
12
22
4
38
26:17
4
8
10
22
5
1
1:1
0
1
0
1
6
34
28:19
4
10
8
22
7
1
0:0
0
1
0
1
8
31
27:23
5
10
7
22
9
30
35:28
8
6
8
22
10
27
23:15
5
12
5
22
11
26
27:26
8
8
6
22
12
26
20:20
10
5
7
22
13
0
0:0
0
0
0
0
14
22
13:27
12
4
6
22
15
18
16:37
12
6
4
22
16
0
0:0
0
0
0
0
17
9
14:59
17
3
2
22
 
Next stage
 
Promotion Playoff
 
Relegation

Gamma Ethniki Grp. 8
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
66
67:10
2
3
21
26
2
3
2:0
0
0
1
1
3
63
45:12
3
3
20
26
4
57
49:12
5
3
18
26
5
3
2:1
0
0
1
1
6
42
34:14
8
6
12
26
7
40
31:25
8
7
11
26
8
40
30:21
6
10
10
26
9
1
0:0
0
1
0
1
10
38
38:26
8
8
10
26
11
37
30:44
11
4
11
26
12
1
0:0
0
1
0
1
13
35
37:34
9
8
9
26
14
0
1:2
1
0
0
1
15
33
36:29
11
6
9
26
16
25
27:40
13
7
6
26
17
0
0:1
1
0
0
1
18
18
17:40
18
3
5
26
19
0
0:2
1
0
0
1
20
12
13:60
20
3
3
26
21
3
4:91
23
3
0
26
 
Promotion
 
Promotion Playoff
 
Relegation