Brisbane Cup

Brisbane Cup

Acacia Ridge FC
Grange Thistle
Albany Creek
Albany Creek
Bayside United
North Pine
Brisbane Knights
Centenary Stormers
University of Queensland
Centenary Stormers
Grange Thistle
Brisbane Knights
The Gap
Mount Gravatt
Virginia United
North Pine
Taringa Rovers
Acacia Ridge FC
The Gap
Taringa Rovers
Bayside United
University of Queensland
Mount Gravatt
Virginia United
Mt Druitt Town Rangers
Bankstown Berries
St George FC
Blacktown Spartans
Central Coast Mariners Youth
Central Coast Mariners Youth
Northern Tigers
Hills Brumbies
Hills Brumbies
Macarthur Rams
North Shore Mariners
Mounties Wanderers
Mt Druitt Town Rangers
Spirit FC
North Shore Mariners
Western Sydney FC Youth
Rydalmere
Northern Tigers
Parramatta FC
Mounties Wanderers
Rydalmere
Parramatta FC
Spirit FC
Bankstown Berries
Blacktown Spartans
St George FC
Western Sydney Wanderers FC Yout
Macarthur Rams
Peninsula Power
Peninsula Power
Sunshine Coast Wanderers
Sunshine Coast Wanderers
Rochedale
Logan Lightning
Logan Lightning
Capalaba
Rochedale Rovers
Eastern Suburbs
Souths United
Capalaba FC
Souths United
Holland Park Hawks
Wolves FC
Eastern Suburbs
Ipswich Knights
Mitchelton
Holland Park Hawks
Southside Eagles
Ipswich Knights
Southside Eagles
Wide Bay Buccaneers
Wide Bay Buccaneers
Adelaide Blue Eagles
White City Woodville
Adelaide Raiders
Adelaide Raiders
Cumberland United
Modbury Jets
Cumberland United
Fulham United FC
Modbury Jets
Adelaide Blue Eagles
Noarlunga United
Noarlunga United
Fulham United FC
Port Adelaide Lion SC
Western Strikers
Salisbury United
Seaford Rangers
Seaford Rangers
The Cove
Salisbury United
Port Adelaide Lion SC
Western Strikers
White City Woodville
The Cove
Dandenong City
Box Hill United
Moreland City FC
Dandenong City
Eastern Lions SC
Melbourne City Youth
Springvale White Eagles
Goulburn Valley Suns
Langwarrin SC
Langwarrin SC
Murray United FC
Melbourne City FC Youth
Goulburn Valley Suns
Eastern Lions SC
Murray United FC
Nunawading City FC
Moreland City FC
Box Hill United
Nunawading City FC
Springvale White Eagles
Altona Magic
Altona Magic
St Albans
Ballarat City FC
North Geelong Warriors
Brunswick City
Moreland Zebras
Melbourne Victory Youth
Brunswick City
Moreland Zebras
North Geelong Warriors
Werribee City
Whittlesea Ranges
Sunshine George Cross
Melbourne Victory Youth
Ballarat City FC
Werribee City
Whittlesea Ranges
Sunshine George Cross
Brisbane Premier League
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
19
22:5
0
1
6
7
3
18
11:2
0
0
6
6
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
6
14
14:10
1
2
4
7
7
0
0:0
0
0
0
0
8
11
12:11
3
2
3
8
9
10
10:13
3
1
3
7
10
0
0:0
0
0
0
0
11
0
0:0
0
0
0
0
12
9
13:15
4
0
3
7
13
9
8:13
4
0
3
7
14
0
0:0
0
0
0
0
15
7
11:15
4
1
2
7
16
0
0:0
0
0
0
0
17
0
0:0
0
0
0
0
18
6
12:14
5
0
2
7
19
0
0:0
0
0
0
0
20
6
7:9
2
3
1
6
21
4
5:10
4
1
1
6
22
0
0:0
0
0
0
0
23
4
6:14
5
1
1
7
24
0
0:0
0
0
0
0
 
Championship Playoff
 
Relegation

New South Wales Premier League 2
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
22
26:5
0
1
7
8
2
0
0:0
0
0
0
0
3
16
24:13
2
1
5
8
4
0
0:0
0
0
0
0
6
14
17:9
0
5
3
8
7
14
14:14
2
2
4
8
8
0
0:0
0
0
0
0
9
14
12:12
2
2
4
8
10
0
0:0
0
0
0
0
11
13
18:17
3
1
4
8
12
0
0:0
0
0
0
0
13
0
0:0
0
0
0
0
14
12
15:13
4
0
4
8
15
0
0:0
0
0
0
0
16
11
17:13
3
2
3
8
17
11
14:15
3
2
3
8
18
0
0:0
0
0
0
0
19
0
0:0
0
0
0
0
20
7
17:22
5
1
2
8
21
0
0:0
0
0
0
0
22
7
10:15
3
4
1
8
23
0
0:0
0
0
0
0
24
6
9:20
6
0
2
8
25
5
6:21
5
2
1
8
26
0
0:0
0
0
0
0
28
4
9:19
6
1
1
8
 
Championship Playoff
 
Relegation

Queensland Premier League
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
21
33:4
0
0
7
7
2
31
45:11
0
1
10
11
3
16
24:5
0
1
5
6
4
20
26:7
1
2
6
9
5
18
15:21
4
0
6
10
6
17
27:15
2
2
5
9
7
13
25:14
2
1
4
7
8
12
15:8
2
0
4
6
9
12
9:18
3
0
4
7
10
16
37:18
3
1
5
9
11
10
19:8
2
1
3
6
12
15
26:17
5
0
5
10
13
14
25:14
3
2
4
9
14
10
16:13
2
1
3
6
15
12
21:23
5
0
4
9
16
7
14:14
3
1
2
6
17
6
10:21
5
0
2
7
18
11
20:13
3
2
3
8
19
10
24:34
6
1
3
10
20
6
11:24
5
0
2
7
21
7
13:34
7
1
2
10
22
6
11:29
7
0
2
9
23
0
4:38
6
0
0
6
24
0
4:58
9
0
0
9
 
Promotion

Southern State League
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
17
13:5
1
2
5
8
3
0
0:0
0
0
0
0
4
16
16:5
1
1
5
7
5
0
0:0
0
0
0
0
6
16
24:15
2
1
5
8
7
13
11:8
1
4
3
8
8
0
0:0
0
0
0
0
9
0
0:0
0
0
0
0
10
12
20:12
2
3
3
8
11
0
0:0
0
0
0
0
12
11
18:15
3
2
3
8
13
11
17:17
4
2
3
9
14
0
0:0
0
0
0
0
15
11
19:26
4
2
3
9
16
0
0:0
0
0
0
0
17
10
12:15
4
1
3
8
18
0
0:0
0
0
0
0
19
0
0:0
0
0
0
0
20
10
14:18
4
1
3
8
21
7
9:23
5
1
2
8
22
0
0:0
0
0
0
0
23
0
0:0
0
0
0
0
24
3
6:20
8
0
1
9
 
Promotion Playoff
 
Relegation

Victorian Premier League One (Eastern)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
22
19:9
1
1
7
9
2
0
0:0
0
0
0
0
3
19
27:7
2
1
6
9
4
0
0:0
0
0
0
0
5
0
0:0
0
0
0
0
6
16
27:13
3
1
5
9
7
16
22:18
3
1
5
9
8
0
0:0
0
0
0
0
9
14
11:11
3
2
4
9
10
0
0:0
0
0
0
0
11
13
14:16
4
1
4
9
12
0
0:0
0
0
0
0
13
10
17:21
5
1
3
9
14
10
6:10
5
1
3
9
15
0
0:0
0
0
0
0
16
0
0:0
0
0
0
0
17
0
2:3
1
0
0
1
18
9
10:20
6
0
3
9
19
6
16:32
7
0
2
9
20
0
0:0
0
0
0
0

Victorian Premier League One (Western)
 
Team
PTS
G
L
D
W
M
1
0
0:0
0
0
0
0
2
17
18:7
2
2
5
9
3
16
22:13
1
4
4
9
4
0
0:0
0
0
0
0
5
16
13:11
3
1
5
9
6
0
0:0
0
0
0
0
7
14
11:7
1
5
3
9
8
0
0:0
0
0
0
0
9
11
10:16
3
2
3
8
10
0
0:0
0
0
0
0
11
0
0:0
0
0
0
0
12
10
10:10
4
1
3
8
13
9
17:18
4
3
2
9
14
0
0:0
0
0
0
0
15
9
16:21
4
3
2
9
16
7
16:19
6
1
2
9
17
0
0:0
0
0
0
0
18
0
0:0
0
0
0
0
19
6
8:31
5
3
1
9
 
Promotion
 
Promotion Playoff
 
Relegation